Kedves új Tagjaink! Ha még nem tettétek meg, kérlek olvassátok el a Fórumszabályzatunk, melyből az is kiderül miért nem látjátok még a csatolmányokat :)

Kedves Tagok! Megújult a Médiatár, elérés: YouTube Médiatár, ill. a kis youtube ikon a menüsorban. Bővebb infók Itt

Kedves Fórumlakók! Örömmel tájékoztatlak benneteket, hogy elkészült a blog 1.0-ás verziója. Aki késztetést érez arra, hogy nagyobb lélegzetvételű bejegyzésekben ossza meg a tapasztalatait, gondolatait, tudását a többiekkel, az oldal profiljába illő külön rovatot vezessen, az tőlem kérhet jogosultságot PÜ-ben. A blogbejegyzés mellé nyílik egy téma is, ahol tovább folytatódhat az eszmecsere az adott témáról ;)

PETICIÓ - Midifile Optimizer 9 javitása

Bármely téma, amely nem hangszerekkel kapcsolatos

Moderátor: Moderátorok

Jani80
Blogbejegyzések: 1

PETICIÓ - Midifile Optimizer 9 javitása

Hozzászólás: # 52115Hozzászólás Jani80
2017.06.30. 11:28

Szerk: Rodymusic vagyok, csak véletlenül Jani80 laptopjáról küldtem el, hol nem én voltam bejelentkezve :D :dash2:

Üdv mindenkinek!

Nem tudom, hogy mennyire emlitettem a multkor, de már régóta levelezek a Midifile Optimizer fejlesztőgárdájával. Próbálok választ kapni a funkcióbeli hiányosságokra, illetve javasolni bizonyos funkciókat, amire sajnos azt a választ kaptam, hogy amiket idáig javasoltam, azzal még senki sem kereste meg, és mivel csak én kerestem meg őket ezzel a problémával, egy ember miatt nem fognak belenyúlni a szoftverbe.

De mivel, hogy tudom egy-két emberről, hogy ezt a szoftvert használja, ezért kötelességemnek tartottam, hogy erről tájékoztatást adjak.

Úgy döntöttem, hogy inditványozok egy online peticiót, amit majd a cég embereinek fogok továbbitani.
Aki szeretné aláirni, küldjenek privát üzenetben egy Nick és egy polgári Nevet, Email Cimet, meg egy várost, vagy ha még akartok egy rövid indoklást, ezt egy Word dokumentumba, azon belűl táblázatba összefoglalva benyújtom a fejlesztőnek, hogy a főnöknek továbbitsa.
FIGYELEM! NE IDE IRD AZ ADATAIDAT, HANEM RODYMUSIC-nak PRIVÁT ÜZENETBEN, MIVEL A SZABÁLYZAT TILTJA. HA RÉSZT AKARSZ VENNI, AKKOR ITT EGY :777 -VEL JELEZHETED, MAJD PRIVÁT ÜZENETBEN VÁROM AZ ADATAIDAT.

Jó lenne ha minél többen aláirnánk, hátha egyszer elérjük azt, valamennyi hiányosságot, első sorban a Yamahánál kijavitsanak. Persze ez nem azt jelenti, hogy más hangszerek módbeli hibáikkal nem foglalkozom, próbálok még egy-két olyan funkciót is javasolni a gyártónak, mint pl a szövegsáv javitása, metaadatok szerkesztése, sávok felakkordozása, dupla hangok törlése stb.



Avatar
Asterix
Globális Moderátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 3474
Csatlakozott: 2011.10.28. 17:51
Hangszer: -
Tartózkodási hely: Magyarország, Eger
Adott köszönetek: : 1834 alkalommal
Kapott köszönetek: : 2886 alkalommal

Re: PETICIÓ - Midifile Optimizer 9 javitása

Hozzászólás: # 52245Hozzászólás Asterix
2017.07.04. 11:53

Na most ez így, hogy "funkcióbeli hiányosságok", meg "bizonyos funkciók", biztosan nem fog működni.

Pontosan írd le, hogy mit szeretnél, mi az ami hiányzik, mi az, ami nem így lenne jó, különben a "nesze semmi fogd meg jól"-hoz keresel társakat...



HunHyper
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 1583
Csatlakozott: 2012.06.26. 14:50
Hangszer: KETRON EVENT
Tartózkodási hely: Ausztria
Adott köszönetek: : 1985 alkalommal
Kapott köszönetek: : 1811 alkalommal

Re: PETICIÓ - Midifile Optimizer 9 javitása

Hozzászólás: # 52248Hozzászólás HunHyper
2017.07.04. 13:39

Ezt vártam, hogy a lista még jön...


"Még mindig csak amatőr vagyok..." :D
KETRON Event - Kurzweil Artis 7 - Allen & Heath QU-SB - DBX DriveRack PA2 - QSC K10 - Austrian Audio OD505

Új hozzászólás