Kedves új Tagjaink! Ha még nem tettétek meg, kérlek olvassátok el a Fórumszabályzatunk, melyből az is kiderül miért nem látjátok még a csatolmányokat :)

Kedves Tagok! Megújult a Médiatár, elérés: YouTube Médiatár, ill. a kis youtube ikon a menüsorban. Bővebb infók Itt

Kedves Fórumlakók! Örömmel tájékoztatlak benneteket, hogy elkészült a blog 1.0-ás verziója. Aki késztetést érez arra, hogy nagyobb lélegzetvételű bejegyzésekben ossza meg a tapasztalatait, gondolatait, tudását a többiekkel, az oldal profiljába illő külön rovatot vezessen, az tőlem kérhet jogosultságot PÜ-ben. A blogbejegyzés mellé nyílik egy téma is, ahol tovább folytatódhat az eszmecsere az adott témáról ;)

Sajat magunk altal eloadott zenek, CD-video felvetel

Tagok által előadott zenék

Moderátor: Moderátorok

cralusso
Blogbejegyzések: 1

Sajat magunk altal eloadott zenek, CD-video felvetel

Hozzászólás: # 312Hozzászólás cralusso
2011.09.08. 06:29

Udv Nagy sajnalattal vettem tudomasul. hogy nem engedelyezitek wma kiterjesztesu file feltolteset MIERT ? Ez lehetne egy nagyon ertekes es erdekes topic, ahol tenyleg megismerhetnenk egymast zeneileg Lehetne tanulni egymastol, ra lehetne mutatni egyes hibainkra, ami szinten nagyon ertekes dolog a mai vilagban, ahol mar a zeneszek kozott is az irigyseg es rivalizalas dominal Mindenki azt hangoztatja, hogy - PROFI VAGYOK Es kozben halvany goze se nincs, hogy nem az a profi, aki csak a zenebol el, hanem CSAK az a profi, aki minden egyes alkalommal egy adott muveszi szinten, sokszor meg az folott is, adja elo a zeneszamot Szerintem ezek a feltoltesek csak segitenenek bennunket sok dolog megertesere, onkritikara, fegyelemre is tanithatna Mert az is mar eleg nagy szint a zeneben, amikor rajovunk, hogy meg mennyi mindent nem tudunk es mennyit kell meg gyakorolni es tanulni



Avatar
vladimirmusic
Globális Moderátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 55
Hozzászólások: 487
Csatlakozott: 2011.09.03. 05:45
Hangszer: Korg pa 60
Tartózkodási hely: Vajdaság
Adott köszönetek: : 726 alkalommal
Kapott köszönetek: : 564 alkalommal

Re: Sajat magunk altal eloadott zenek, CD-video felvetel

Hozzászólás: # 313Hozzászólás vladimirmusic
2011.09.08. 07:16

cralusso írta: Ez lehetne egy nagyon ertekes es erdekes topic, ahol tenyleg megismerhetnenk egymast zeneileg Lehetne tanulni egymastol, ra lehetne mutatni egyes hibainkra
Egyetértek!

Itt nem csak személyes promóciórol van szó. :?

Üdv.


Vladimir

It´s easy to play any musical instrument:
all you have to do is touch the right key at the right time and the instrument will play itself.
Johann Sebastian Bach
(1685 - 1750)

Avatar
Admin
Adminisztrátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 5
Hozzászólások: 599
Csatlakozott: 2011.08.18. 05:26
Hangszer: Ketron SD2, E-MU XBoard 61, Aria Excel
Tartózkodási hely: Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
Adott köszönetek: : 617 alkalommal
Kapott köszönetek: : 1489 alkalommal
Kapcsolat:

Re: Sajat magunk altal eloadott zenek, CD-video felvetel

Hozzászólás: # 314Hozzászólás Admin
2011.09.08. 07:53

cralusso írta:Udv Nagy sajnalattal vettem tudomasul. hogy nem engedelyezitek wma kiterjesztesu file feltolteset MIERT ? Ez lehetne egy nagyon ertekes es erdekes topic, ahol tenyleg megismerhetnenk egymast zeneileg Lehetne tanulni egymastol, ra lehetne mutatni egyes hibainkra, ami szinten nagyon ertekes dolog a mai vilagban, ahol mar a zeneszek kozott is az irigyseg es rivalizalas dominal Mindenki azt hangoztatja, hogy - PROFI VAGYOK Es kozben halvany goze se nincs, hogy nem az a profi, aki csak a zenebol el, hanem CSAK az a profi, aki minden egyes alkalommal egy adott muveszi szinten, sokszor meg az folott is, adja elo a zeneszamot Szerintem ezek a feltoltesek csak segitenenek bennunket sok dolog megertesere, onkritikara, fegyelemre is tanithatna Mert az is mar eleg nagy szint a zeneben, amikor rajovunk, hogy meg mennyi mindent nem tudunk es mennyit kell meg gyakorolni es tanulni
Szia cralusso!

Nagyon jó ötlet ez a topic! Amint lesz időm megpróbálom megoldani a problémát. Addig is rar-ba vagy zip-be tömörítve tudtok fájlokat feltölteni.

Üdv,
Admin


A muzsikusnak dalból van a lelke, az egész világ szíve dobog benne...

cralusso
Blogbejegyzések: 1

Re: Sajat magunk altal eloadott zenek, CD-video felvetel

Hozzászólás: # 315Hozzászólás cralusso
2011.09.08. 11:07

Hello Legyek en az elso Itt egy szerzemenyem, amit a zentai COCKTAIL nevu zenekarommal veteleztuk CD-re 2oo6-ban Budapesten, az UTOPIA studioban Ez a dal azert a kedvencem, mert rolunk, zeneszekrol szol, bemutatva realisan az eletunket.....A masodik es harmadik szam az a gitarosom, Goblos Dezso fantasztikus szerzemenye, az en hangszerelesemben Es van itt egy roma nota is sajatsagos, rank jellemzo stilus-valtasokkal, amit surun alkalmaztam a hangszereleseknel Velemenyezzetek is oket, mert mivel en mar abbahagytam az aktiv zenelest, azert jo lenne tudni, mit csinaltam-csinaltunk jol, es mit rosszul Kossz elore is es UDV MINDENKINEK



cralusso
Blogbejegyzések: 1

Re: Sajat magunk altal eloadott zenek, CD-video felvetel

Hozzászólás: # 333Hozzászólás cralusso
2011.09.11. 07:45

Hello mindenkinek Hat hiaba varom en a kollegak altal lejatszott dalok feltolteset, hogy zeneileg is tudjunk ismerkedni........ Pedig bizony igy tudnank igazan kozeledni egymashoz es tanulni is sok mindent a masiktol DE HA NEM TETSZIK EZ A TOPIC - OTLETEM, JELEZZETEK ES MEGKEREM AZ ADMINISZTRATORT, HOGY SAJAT BELATASA SZERINT AKKOR AKAR LE IS ZARHATJA Pedig igazan csak jot akartam mindenkinek Mert mindig olyan voltam es vagyok is, hogy adtam mindent, meg olyanoknak is, akik sokszor meg sem erdemeltek Es elnezest, ha szerintetek ez a TOPIC egy rossz otletem volt UDV



Avatar
vladimirmusic
Globális Moderátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 55
Hozzászólások: 487
Csatlakozott: 2011.09.03. 05:45
Hangszer: Korg pa 60
Tartózkodási hely: Vajdaság
Adott köszönetek: : 726 alkalommal
Kapott köszönetek: : 564 alkalommal

Re: Sajat magunk altal eloadott zenek, CD-video felvetel

Hozzászólás: # 334Hozzászólás vladimirmusic
2011.09.11. 09:30

Rar csomagban van.
Talán sikerül kibontani...

Három fázisban volt a produkció:
- lejátszottam az arranger részt harmóniával, intro, ending
- két kézzel lejátszottam/hozzáadtam a piano részt
- végül játszottam a szóló hangszert.

2009.-ben volt csinálva.

Üdv.

A csatolmány feltöltése nem sikerült 3 próba után se!
Admin írta: Nagyon jó ötlet ez a topic! Amint lesz időm megpróbálom megoldani a problémát. Addig is rar-ba vagy zip-be tömörítve tudtok fájlokat feltölteni. Admin
Elküldtem a csomagot PÜ Admin-nak, de az se sikerült. :(


Vladimir

It´s easy to play any musical instrument:
all you have to do is touch the right key at the right time and the instrument will play itself.
Johann Sebastian Bach
(1685 - 1750)

Avatar
vladimirmusic
Globális Moderátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 55
Hozzászólások: 487
Csatlakozott: 2011.09.03. 05:45
Hangszer: Korg pa 60
Tartózkodási hely: Vajdaság
Adott köszönetek: : 726 alkalommal
Kapott köszönetek: : 564 alkalommal

Re: Sajat magunk altal eloadott zenek, CD-video felvetel

Hozzászólás: # 335Hozzászólás vladimirmusic
2011.09.11. 11:45

cralusso írta:Hello Legyek en az elso Itt egy szerzemenyem, amit a zentai COCKTAIL nevu zenekarommal veteleztuk CD-re 2oo6-ban Budapesten, az UTOPIA studioban
Nem vagyok zene kritikus, de csak ennyit mondhatok:

Stúdióba, a mikrofon elé állni, nem olyan mint a mindennapi zenélés, de az a mindennapi zenélésnek, gyakorolásnak, tanulásnak/tudásnak az eredménye.
Tiszta zenélés, egyszerű de logikus harmónia megoldásokkal, mindennek előt - őszinte. Érezni a tapasztalatot, az érzést miből-mennyit és mikor-mit előhozni, hogy a figyelmet elejétől végig tarcsa a halgatónak, mert egy kis zenekartol, egy rövid numerábol, néha sokat lehet kapni, mint itt ebben a zenében, nyílvánvalóan lehetséges is.
cralusso írta: az en hangszerelesemben Es van itt egy roma nota is sajatsagos, rank jellemzo stilus-valtasokkal, amit surun alkalmaztam a hangszereleseknel
:oops: ha még tudnák magyar nyelven írni, sok szépet írhatnák, mert a hangszerelés a legfontosabb "pont" a arrangemente-ba...amelytől indul az egész.

Bravo! :D

Üdv.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vladimirmusic 2011.09.11. 21:12-kor.


Vladimir

It´s easy to play any musical instrument:
all you have to do is touch the right key at the right time and the instrument will play itself.
Johann Sebastian Bach
(1685 - 1750)

Avatar
vladimirmusic
Globális Moderátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 55
Hozzászólások: 487
Csatlakozott: 2011.09.03. 05:45
Hangszer: Korg pa 60
Tartózkodási hely: Vajdaság
Adott köszönetek: : 726 alkalommal
Kapott köszönetek: : 564 alkalommal

Re: Sajat magunk altal eloadott zenek, CD-video felvetel

Hozzászólás: # 336Hozzászólás vladimirmusic
2011.09.11. 16:56

Még egy próba:

Üdv.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vladimirmusic 2011.09.16. 11:53-kor.


Vladimir

It´s easy to play any musical instrument:
all you have to do is touch the right key at the right time and the instrument will play itself.
Johann Sebastian Bach
(1685 - 1750)

Avatar
petersen
Kiemelt tag
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2011.08.22. 16:41
Hangszer: Roland G70v3, G800, W30
Tartózkodási hely: Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Adott köszönetek: : 139 alkalommal
Kapott köszönetek: : 147 alkalommal

Re: Sajat magunk altal eloadott zenek, CD-video felvetel

Hozzászólás: # 337Hozzászólás petersen
2011.09.11. 17:42

Sziasztok!

Kedves Cralusso és Vladimirmusic! :)

Először is köszönöm az aktivitást a fórumon, ami nem sok tagról mondható el... ;)

Mindkettőtök előadása nagyon tetszik, le a kalappal! 8-)
Nekem valamiért Cralusso első száma nem kicsomagolható, kétszer is leszedtem.
Nem tisztem és nem is szándékom sorrendet felállítani, de Vladimirmusic muzsikája
és stílusa -legalábbis az én ízlésemhez- közelebb áll. Ez persze nem von le semmit
az általam nagyon tisztelt Cralusso munkájából sem! :) Ez tényleg csak ízlés kérdése,
mindkettőtöké profi munka.
Az lett volna jó, ha ugyanaz a szám szerepelt volna mindkettőtök
repertoárjában. Érdekes lett volna egymás után meghallgatni... ;)

Persze ez a "vélemény" csak egy hobbizenész véleménye...

Mégegyszer köszönöm, hogy itt vagytok! :!:

Üdv


petersen
Micsoda művész pusztult el bennem! /Nero/
[hr]

Avatar
Mcmiki
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 30
Hozzászólások: 425
Csatlakozott: 2011.08.25. 08:07
Hangszer: Roland Bk-5
Tartózkodási hely: Beszterce
Adott köszönetek: : 2644 alkalommal
Kapott köszönetek: : 709 alkalommal

Re: Sajat magunk altal eloadott zenek, CD-video felvetel

Hozzászólás: # 341Hozzászólás Mcmiki
2011.09.11. 18:25

Sziasztok!
Én is végighallgattam a zenéket,(én gond nélkül ki tudtam csomagolni) nagyon profi munkák,mindegyik szám nagyon tetszik a 'kedvencem' a hajnali ballada annyira megtetszett,hogy azóta csak azt hallgatom szabadidömben ,nagyon szeretném megtanulni ha találnák hozzá egy stilust.
Én sajnos nem tudok feltölteni saját dalt mert nincs egyetlen felvételem se és módom sincs ,hogy felvételt készitsek!!!
Köszönöm,hogy esélyem lehet ilyen profi zenészek társaságában lenni!
Baráti üdv.Miki!!!


Üdv. Miki!

Új hozzászólás