Kedves új Tagjaink! Ha még nem tettétek meg, kérlek olvassátok el a Fórumszabályzatunk, melyből az is kiderül miért nem látjátok még a csatolmányokat :)

Kedves Tagok! Megújult a Médiatár, elérés: YouTube Médiatár, ill. a kis youtube ikon a menüsorban. Bővebb infók Itt

Kedves Fórumlakók! Örömmel tájékoztatlak benneteket, hogy elkészült a blog 1.0-ás verziója. Aki késztetést érez arra, hogy nagyobb lélegzetvételű bejegyzésekben ossza meg a tapasztalatait, gondolatait, tudását a többiekkel, az oldal profiljába illő külön rovatot vezessen, az tőlem kérhet jogosultságot PÜ-ben. A blogbejegyzés mellé nyílik egy téma is, ahol tovább folytatódhat az eszmecsere az adott témáról ;)

A Zeneszek.com csapata

Minden, ami a fórummal kapcsolatos

Moderátor: Moderátorok

Avatar
czibere38
Újonc
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011.11.05. 15:44
Hangszer: Yamaha
Tartózkodási hely: Monostorpályi
Adott köszönetek: : 10 alkalommal
Kapott köszönetek: : 20 alkalommal

Re: A Zeneszek.com csapata

Hozzászólás: # 960Hozzászólás czibere38
2011.11.05. 16:03

Czibere Józsefnek hívnak,1970-ben születtem. Gyerekkorom óta zenélek hobbi szinten, citerával kezdtem, majd jött a furulya, szintetizátor, harmónika manapság már az énekléssel is próbálkozom.Zenei képzésben nem vettem részt, minden tudásomat magam szereztem sok-sok gyakorlással, autodidakta módon.Nem telik el egy nap sem, hogy ne zenélnék, mert ez boldoggá tesz! :)



horvath0811
Újonc
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011.08.23. 20:59
Hangszer: Korg pa50
Adott köszönetek: : 50 alkalommal
Kapott köszönetek: : 5 alkalommal

Re: A Zeneszek.com csapata

Hozzászólás: # 963Hozzászólás horvath0811
2011.11.05. 20:08

Horváth István vagyok.25 éves .Csongrád megyébe Makón élek.8éves korom óta foglalkozok zenével.Zeneiskolát végeztem zongora szakon.A zeneiskola elvégzése után szintetizátorral kezdtem el foglalkozni és ezt azóta is művelem,hobby szinten.



szaszern
Újonc
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2011.11.08. 23:59
Adott köszönetek: : 219 alkalommal
Kapott köszönetek: : 10 alkalommal

Re: A Zeneszek.com csapata

Hozzászólás: # 1060Hozzászólás szaszern
2011.11.10. 23:47

Köszöntök minden kedves zenész kollégát!

Szász Ernő vagyok, örülök,hogy rátaláltam erre a lelkes közösségre,akiket a zene szeretete és a zenélés öröme köt össze.Tolna megyében Szekszárdon lakom lassan 30 éve ,ahol a Miskolci Műszaki Egyetem elvégzése után mint gépészmérnök kezdtem dolgozni.A zenetanulást Baján 10,ill 9 évesen kezdtem amikor édesanyám elvitt az állami zeneiskolába beiratni.Az első évben csak szolfézst tanultam ,majd a második évtől már tangoharmonikát is.Hat év mulva abbahagytam a komolyzenei tanulmányaimat , és elkezdtem „könnyüzenei” darabokat játszani,mert az sokkal könnyebben ment.Az általános és középiskolai ének-zenei szereplések alkalmával osztálytársaim kérésére felvettem a harmonikát és azon a napon elmaradt két óránk..Szóval igy kezdődött a zenei pályám.Később a harmonika mellett felfedeztem életem szerelmét –a szintetizátort .Az első Wermona majd,Yamaha PSS 400,majd 10 évig PSR 510-esen zenéltem és énekeltem –(a városi Tűzoltó bálon is ezzel huztam)- amit aztán becseréltem egy PSR 2000-re.Sajnos ezt nem tudtam megszeretni,és ujra a hangszereket (szintiket),keresgéltem,míg Dunaujvárosban rátaláltam az „igazira” a Korg Pa60-ra!Jelenleg Korg Pa800-ason játszok ,de csak alkalomszerüen „lépek fel” .A legnagyobb bulim pár évvel ezelőtt a városi szilveszteri bál volt.amikor több,mint 500 ember mulatott a zenémre.Én mindig boldog vagyok akkor, ha látom hogy másoknak örömet tudok adni a zenémmel.
Igyekszem hasznos tagja lenni a fórum-nak és ugy látom a zenével kapcsolatban lesz akikhez segitségért fordulhatok.
Jó zenélést és jó fórumozást kivánok!



cesar444
Újonc
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011.11.14. 19:01
Kapott köszönetek: : 5 alkalommal

Re: A Zeneszek.com csapata

Hozzászólás: # 1293Hozzászólás cesar444
2011.11.21. 16:49

Köszöntök Mindenkit
Szeretnék bemutatkozni, András vagyok Bács-Kiskun megyéböl.Már nem mai gyerek vagyok,a végzetségem" Villamos Ipari" iskola,én fő állásban 6 évet zenéltem zenekarral és 2 tag és egyedül,14 éves korom óta zenélgetek,szórakozó helyeken.A fö állásom mellett zenélgetek hétvégenként,valamikor én még a Matador hangszerekkel kezdtem,majd Capri,Crumár,Casio,Jamaha,Roland,és most egy Korg pa50sd.Szeretem a zenét még az OSZK korszakban harmonikából C kaptam, 4 évet zongoráztam.
De szerintem aki vendéglátózik,a szórakoztatás a fő szempont,nem tartom magam profi zenésznek tudom vannak sokkal jobb zenészek de kell ebben a sztár készítő világban.Azért megszoktam állni a helyem.Én nem tagadom vannak újabb dalok amit midire is készítek,de ez csak kisegítő,az énekem az mindig élő,és a szőnyegek, szólók.Az biztos ami élő,annak is meg van a varázsa,de aki ebben a műszaki zsúfolt világban él,és egyedül zenél,és a zenész kereteket betartja, meg kell dolgozni a sikerért,bár én már láttam ellenkezőjét is.Én már lassan kihaladok a vendéglátózásból,de ameddig bírja az ember ha szereti csinálja,de mindenki elfog ide érni.Elnézést mindenkitől,hogy ilyen hosszan írtam,ha valakinek bármibe tudok segíteni szívesen teszem én már nagyon drága hangszert nem veszek,függetlenül,hogy tetszenek a drágábbak,de aki keresni is akar az ezt választja,ha csak nem milliomos. most is küszködök a Korg pa50 sd stilusaival,már gondolkoztam Jamaha hangszeren is,nem-e betudnám számíttatni aki ügyesebb,de ezt nem akarom elkótyavetyélni így 56 körül,,ha valaki segíteni tud esetleg én is köszönettel veszem.Ha irás hibát találtok benne elnézést kérek.
Mindenkinek jó zenélést, szórakoztatást.
Tisztelettel: Andras
cesar444@citromail.hu



Avatar
Zeneboy
Moderátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 790
Csatlakozott: 2011.11.22. 23:09
Hangszer: Korg Pa3 x
Tartózkodási hely: Borsod-Abaúj-Zemplén Megye , Kazincbarcika
Adott köszönetek: : 1067 alkalommal
Kapott köszönetek: : 882 alkalommal

Re: A Zeneszek.com csapata

Hozzászólás: # 1321Hozzászólás Zeneboy
2011.11.24. 13:59

Üdvözlök Minden Kedves Fórumozót!

Kis-Varga Zsolt a becsületes nevem! Kazincbarcikán élek! A zenével kiskorom óta szívesen foglalkozom! Magántanárral 13 év billentyű tanulás, majd kis szünet következett! Ének Zene szakra jelentkeztem majd végeztem Egerben de végül más fő szakmában helyezkedtem el!
Jelenleg egy Korg pa3x-76 típusú hangszerem van! Van egy Trevis aktív hangtechnikám és még 1-2 kellékem... :)

Több hangszer is megfordult a kezem alatt,d e csak a több évig nálam lévő típusokat írnám le :
-Psr 520- Roland e28, ROland Va3 /3 év/ , Korg pa80-/3 év/, Korg pa1xpro elite /4,5 év/

Szívesen segítek bármiben, leginkább Korg arranger /Pa sorozat/ és hangtechnika érdekel!

Azt, még nem tudom mennyire leszek hasznos tagja a fórumnak, mert egyelőre még időt szeretnék adni ennek a kezdeményezésnek!

Köszönöm a figyelmet!
Mindenkinek további jó fórumozást kívánok!

Üdv: Kis-Varga Zsolt /Zeneboy/
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Zeneboy 2012.01.27. 09:17-kor.


Korg Pa3 X -76, Trevis ta08 aktív top,Trevis Event ta18 sub Eurolite QDF BAR Fényszett, Neumann KMS 105 és Shure beta58 mikrofon,

okamoto
Kiemelt tag
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2011.11.25. 14:40
Hangszer: KORG PA3X LE
Tartózkodási hely: Tatabánya
Adott köszönetek: : 152 alkalommal
Kapott köszönetek: : 148 alkalommal
Kapcsolat:

Re: A Zeneszek.com csapata

Hozzászólás: # 1351Hozzászólás okamoto
2011.11.25. 14:59

Sziasztok!

Járfás Tamás a becsületes nevem, több forumon is regisztrált tag vagyok, ugyanezzel a nick-el. 78-as évjárat :D 3+1 gyermek édesapja. A zene már 7-éves korom óta jelen van az életemben, templomi harmóniummal kezdtem majd pedig orgona lett belőle, zongorasikola stb. 15 évesen keztem a szórakoztatást egyszemélyesként full live.. :shock: Ezt követően volt doó, trió, sramlizene jelenleg pedig ismét one man band + zenekari felállás. Hangszerek közül az alábbiak fordultak meg a kezem alatt: Roland E15, Roland E-16; Roland EM50; Yamaha PSR640; Yamaha PSR3000. Casio CTK811-EX; Jelenleg Korg Pa800-as és Roland Discover5-öst nyúzok. Hétvégente péntek szombat a zenéé, a szürke hétköznapokban iparban tevékenykedem.
Örülök ennek az új forumnak, és bízom abban, hogy én is sikeres tagja lehet mihamarabb, feltöltéseimmel.

Ha valakinek valamiben tudok segíteni, nyugodtan jelentkezzen.

Üdvözlettel:
Járfás Tamás

E-mail cím törölve.

IV. A fórumot használókkal szembeni elvárások:

A Zeneszek.com nem engedélyezi a következőket:

Saját vagy mások e-mail címének a TOPIC-ban való közzétételét

------------------------------------------------------------------------------------


Jó Szórakozást Kívánunk a Zeneszek.com-on!

Üdv. vladimirmusic


okamoto / A zene mindenek felett!

Avatar
Lysis
Újonc
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011.11.26. 22:34
Hangszer: Korg Microarranger, Microstation, Fatar Ketron SD2
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Adott köszönetek: : 4 alkalommal
Kapott köszönetek: : 5 alkalommal
Kapcsolat:

Re: A Zeneszek.com csapata

Hozzászólás: # 1388Hozzászólás Lysis
2011.11.26. 22:51

Sziasztok,
Remek az oldal. Csatlakoznék a csapathoz.
Monostori Jánosnak hívnak. 1975-ben születtem Zalaegerszegen. Autodidakta módon tanultam zenélni. Több helyi formációban billentyűztem, több stílusban. (Rewans, Lorenzo, Midnight Mood, Én és a Többiek)
A zalaegerszegi Hevesi Sándor Színházban volt szerencsém néhány mesedarabban közreműködnöm zeneszerzõként, ahol alkalmanként ma is ügyködöm zenei munkatársként.
1999-ben Lysis néven kezdtem el egy önálló projectet, amely szintetizátor zenén alapuló, leginkább a világzene kategóriájába sorolható muzsika.
Hobbizenészként jelenleg is aktívan játszom a Backline nevű rock formációban és az Intermezzo Latin Club zenekarban. A zene mellett amatõrként képzõművészettel, kõfaragással és gravírozással foglalkozom.



ajtony77
Blogbejegyzések: 1

Re: A Zeneszek.com csapata

Hozzászólás: # 1432Hozzászólás ajtony77
2011.11.27. 22:49

Katrinák Ajtony vagyok Egerből. Kiskoromtól foglalkozom zenével. Abszolút és akkordhallásom van. Ezért szívesen foglalkozom akkordozással, hangszereléssel. Ének- német tanári végzettségem van. Nemrég kaptam egy psr s 550 szintit, erre próbálok még stílusokat gyűjteni. Szívesen zenélek rajta. Örülök, hogy a csapatba tartozhatok. Üdv



Avatar
carlo33
Kiemelt tag
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2011.11.30. 13:07
Hangszer: Yamaha psr S950
Tartózkodási hely: Magyarország
Adott köszönetek: : 106 alkalommal
Kapott köszönetek: : 132 alkalommal

Re: A Zeneszek.com csapata

Hozzászólás: # 1474Hozzászólás carlo33
2011.11.30. 13:47

Engedjetek meg néhány bemutatkozó sort, magamról:

Carlo vagyok, GYMS megyében működöm,1979-ben kezdtem zenei tanulmányaimat, zongora hangszeren, a zeneiskolai tanulmányok után, vendéglátóipari stílusra tértem át, családi hagyományaim hatására, és több éves tánczene tanulás mellett 1996-tól rendezvények, lakodalmak, partik zeneszolgáltatását vállalom.Remélem hasznos tagja lehetek a közösségnek.
Szép napot mindenkinek



Avatar
marton1974
VIP
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 1
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2011.08.22. 22:25
Hangszer: -
Tartózkodási hely: Magyarország - Makó
Adott köszönetek: : 380 alkalommal
Kapott köszönetek: : 869 alkalommal

Re: A Zeneszek.com csapata

Hozzászólás: # 1478Hozzászólás marton1974
2011.11.30. 19:59

Üdv mindenkinek!
A zenével 8 éves korom óta foglalkozom.Először a helyi fúvószenekarban kezdtem bariton hangszeren.Majd később pozánon.A nagyszüleimtől pedig kaptam egy 80 basszusos Royal Standard harmónikát,és ezen is el keztem tanulgatni.Nagyon jó zenetanárom volt egy öreg bácsi személyében,aki keze alól nagyon sok jó zenész került ki.Akikből karnagyok,szinfónikus és katona zenészek lettek.Az általános iskola után zenei pályán szerettem volna elindulni,és komolyabban elkezdtem tanulni,gyakorolni,szolfésozni stb...egy magántanárnál aki most a makói zeneiskola igazgatója,és jó barátom, de sajnos túljelentkezés miatt nem sikerült ez a pálya.Fel is hagytam a fúvószenével.
Kb.8 év kihagyás után kezdtem el újból a zenélést de már kísérőautomatikás hangszereken.Az alapokat egy kis Yamaha psr-en tanulgattam.Később megfordult a kezemben egy pár hangszer : Roland E-36,EXR-5,GW-8,G-70,E-80,BK5,BK9,Yamaha Tyros 2,Tyros 3,Tyros 4,Tyros 4B Limited Edition,KETRON SD-1Plus,KETRON SD7,KETRON AUDYA 5,KETRON AUDYA 76,KORG Pa80,Pa500 Musikant,Pa800 Elite,Pa1XPro,Pa2XPro,Pa3X-76,Pa3X -76 Musikant,Pa4X-61.Tehát nagyon sok hangszert kipróbáltam.
Szeretnék a fórum aktív tagja lenni,mert úgy látom hogy egy jó kis csapat verődött itt össze.Akik szívesen segítenek egymásnak,megosztják egymás közt a tapasztalatokat.
Szeretnék ennek a csapatnak én is a kis része lenni.
A legjobbakat mindenkinek! :ugeek:
Üdv : Marci
A hozzászólást 12 alkalommal szerkesztették, utoljára marton1974 2016.04.20. 13:03-kor.



Új hozzászólás