Kedves új Tagjaink! Ha még nem tettétek meg, kérlek olvassátok el a Fórumszabályzatunk, melyből az is kiderül miért nem látjátok még a csatolmányokat :)

Kedves Tagok! Megújult a Médiatár, elérés: YouTube Médiatár, ill. a kis youtube ikon a menüsorban. Bővebb infók Itt

Kedves Fórumlakók! Örömmel tájékoztatlak benneteket, hogy elkészült a blog 1.0-ás verziója. Aki késztetést érez arra, hogy nagyobb lélegzetvételű bejegyzésekben ossza meg a tapasztalatait, gondolatait, tudását a többiekkel, az oldal profiljába illő külön rovatot vezessen, az tőlem kérhet jogosultságot PÜ-ben. A blogbejegyzés mellé nyílik egy téma is, ahol tovább folytatódhat az eszmecsere az adott témáról ;)

Ötletláda

Minden, ami a fórummal kapcsolatos

Moderátor: Moderátorok

Avatar
Apelláta
Adminisztrátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 6
Hozzászólások: 2419
Csatlakozott: 2011.11.27. 02:15
Hangszer: Korg Pa80 / Pa3X
Tartózkodási hely: Kom.-Eszt. Megye: Oroszlány
Adott köszönetek: : 4560 alkalommal
Kapott köszönetek: : 2488 alkalommal

Re: Ötletláda

Hozzászólás: # 21419Hozzászólás Apelláta
2014.01.26. 07:15

Mióta megszűntek a korábban jellemző mindennapos kidobások (főleg egyszerre sok jelenlévő esetén), azóta nekem nincs semmi problémám. Nagy ritkán most is kidob, de ez nagyon elenyésző.
Számomra így megfelelő ahogy van.
:777


Üdv.: Apelláta

Avatar
LiveNetworkTEAM
Kiemelt tag
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 5
Hozzászólások: 275
Csatlakozott: 2012.07.29. 19:26
Hangszer: PA-600
Tartózkodási hely: VAS
Adott köszönetek: : 203 alkalommal
Kapott köszönetek: : 290 alkalommal
Kapcsolat:

Re: Ötletláda

Hozzászólás: # 21433Hozzászólás LiveNetworkTEAM
2014.01.26. 13:29

Én úgy tapasztaltam hogy ha valamihez hozzá van nyúlva, akkor az utána biztosan vacakolni fog. Olykor jobb hagyni még akkor is ha nem tökéletes, mert a tökéletes nem tart örökké.

Amúgy szerintem jó ez így..



Avatar
Admin
Adminisztrátor
Blogbejegyzések: 0
Hozzászólások a témában: 19
Hozzászólások: 599
Csatlakozott: 2011.08.18. 05:26
Hangszer: Ketron SD2, E-MU XBoard 61, Aria Excel
Tartózkodási hely: Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
Adott köszönetek: : 617 alkalommal
Kapott köszönetek: : 1489 alkalommal
Kapcsolat:

Re: Ötletláda

Hozzászólás: # 45996Hozzászólás Admin
2016.11.17. 15:40

Szia!

Nem is véltem én bántó szándékot felfedezni ;) Jó sok kérdés jött, de megpróbálok mindenre válaszolni.

A like sajnos nem a motor része, hanem egy más ártal megírt kiegészítő. Amikor bekerült ez az egy ilyen volt, szétnézhetek van e szebb, jobb, újabb, de akkor valószínűleg mindenki 0-ról indul (bár nem hiszem hogy valaki ezt nézegetné).

A hozzászólásszerkesztő is egy MOD, mert a phpbb3 szerkesztője elég szegényes. Meg lehet nézni, hogy mi az ami nem kell és valószínűleg ki is lehet gyomlálni.

A Feltöltési adatlap szerkesztő saját "fejlesztés", amit anno kérésre kreáltam a jobb kereshetőség miatt. Felülvizsgálható hogy kell e nekünk, vagy tegyük máshova, kérdés hogy akkor lesz-e aki kitölti. Persze ha a többség azt mondja hogy jobb lenne nélküle akkor kitörlöm.

A témán belüli keresés valóban jó dolog lenne egyszerűbben, de megoldható egy kicsit egyszerűbb módon mint ahogy leírtad ;) Jobb felül részletes keresés, kulcsszó a téma, alatta pedig a szerző.
kreses.png
A fejlécben lévő saját hozzászólásaim egy nem szerencsés elnevezés, az inkább azon témák listája melyekhez hozzászóltam. Vezérlőpult->Saját hozzászólások megtekintése, vagy a részletes keresővel magadra keresel mint szerző. De ha szeretnétek akkor kicserélhetem a fejlécben lévő linket a Saját hozzászólások megtekintése linkre.

A kép beillesztésre folyamatban van a megoldás keresése, kis türelmeteket kérem.
Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.


A muzsikusnak dalból van a lelke, az egész világ szíve dobog benne...

Új hozzászólás