2 találat

Szerző: csepi
2013.01.10. 17:55
Fórum: Szintetizátor/zongora
Téma: Hangszer VS. HANGSZER
Válaszok: 486
Megtekintve: 351157

Re: Hangszer VS. HANGSZER

Zsolti! Gondolom a Pa 50-et már jól kiismerted...
Akkor a Pa 600 a választás szerintem. Az alap logika tök u.a, csak a grafikus megjelenést kell megszoknod. De az nem téma.
Persze van még millió lehetőség ennyi pénzért...
Csak új, v akár használt is szóba jöhet?
Mert akkor a lista kb 10 szintivel bővül.
Szerző: csepi
2012.04.30. 22:22
Fórum: Szintetizátor/zongora
Téma: Hangszer VS. HANGSZER
Válaszok: 486
Megtekintve: 351157

Re: Hangszer VS. HANGSZER

Szia! Szerintem a Roland nem a Te cuccod. Ha jó dobokat akarsz akkor Korg, vagy Ketron.