Zsolti! Gondolom a Pa 50-et már jól kiismerted...
Akkor a Pa 600 a választás szerintem. Az alap logika tök u.a, csak a grafikus megjelenést kell megszoknod. De az nem téma.
Persze van még millió lehetőség ennyi pénzért...
Csak új, v akár használt is szóba jöhet?
Mert akkor a lista kb 10 szintivel bővül.
2 találat
Vissza: “Hangszer VS. HANGSZER”
- 2013.01.10. 17:55
- Fórum: Szintetizátor/zongora
- Téma: Hangszer VS. HANGSZER
- Válaszok: 486
- Megtekintve: 351157
- 2012.04.30. 22:22
- Fórum: Szintetizátor/zongora
- Téma: Hangszer VS. HANGSZER
- Válaszok: 486
- Megtekintve: 351157
Re: Hangszer VS. HANGSZER
Szia! Szerintem a Roland nem a Te cuccod. Ha jó dobokat akarsz akkor Korg, vagy Ketron.