3 találat

Szerző: Zeneboy
2014.09.02. 08:28
Fórum: Hangtechnika
Téma: Felvételezési probléma
Válaszok: 32
Megtekintve: 51399

Re: Felvételezési probléma

Zed 14 nek isemmi nem kellett.. Rádugtam pár napja a számítógépre megnyitottam a cool editet és eszköszkent látta,. :777
Szerző: Zeneboy
2012.02.21. 16:30
Fórum: Hangtechnika
Téma: Felvételezési probléma
Válaszok: 32
Megtekintve: 51399

Re: Felvételezési probléma

:lol: :777
vladimirmusic írta:Erről a MIC bemenetről már valahol hallottam.
Nem szeretem az ilyen megoldásokat

A döntés született!

Használja a cuccot arra amire csinálva van: a PC/CD-ről play music, a keverőbe connection Mic és énekeljen reggeltől estig! :hit2:

A felvételezést csinálja a cuccon kívül...direkt: mikrofon a Laptop-ba.

Köszönöm a segítséget! :777

Üdv. :piano:
Szerző: Zeneboy
2012.02.21. 13:42
Fórum: Hangtechnika
Téma: Felvételezési probléma
Válaszok: 32
Megtekintve: 51399

Re: Felvételezési probléma

vladimirmusic írta:
Gohstrider írta: Az elöbb azt akartam írni, hogy a keverőböl mehet a laptop bemenetére a jel.
A keverőböl csak 1 kimenet van (AMP) ami ki van használva az erősítő felé.

Üdv.

Létezik RCA elosztó is! ÍGy egyik jel megy végfok hangfal felé, másik laptop MIC! ;)