3 találat
Vissza: “Felvételezési probléma”
- 2014.09.02. 08:28
- Fórum: Hangtechnika
- Téma: Felvételezési probléma
- Válaszok: 32
- Megtekintve: 51399
Re: Felvételezési probléma
Zed 14 nek isemmi nem kellett.. Rádugtam pár napja a számítógépre megnyitottam a cool editet és eszköszkent látta,. 
- 2012.02.21. 16:30
- Fórum: Hangtechnika
- Téma: Felvételezési probléma
- Válaszok: 32
- Megtekintve: 51399
Re: Felvételezési probléma
vladimirmusic írta:Erről a MIC bemenetről már valahol hallottam.
Nem szeretem az ilyen megoldásokat
A döntés született!
Használja a cuccot arra amire csinálva van: a PC/CD-ről play music, a keverőbe connection Mic és énekeljen reggeltől estig!![]()
A felvételezést csinálja a cuccon kívül...direkt: mikrofon a Laptop-ba.
Köszönöm a segítséget!![]()
Üdv.
- 2012.02.21. 13:42
- Fórum: Hangtechnika
- Téma: Felvételezési probléma
- Válaszok: 32
- Megtekintve: 51399
Re: Felvételezési probléma
vladimirmusic írta:A keverőböl csak 1 kimenet van (AMP) ami ki van használva az erősítő felé.Gohstrider írta: Az elöbb azt akartam írni, hogy a keverőböl mehet a laptop bemenetére a jel.
Üdv.
Létezik RCA elosztó is! ÍGy egyik jel megy végfok hangfal felé, másik laptop MIC!