Sziasztok.
Egyik ismerősöm a kislányának (kb.8-10 éves) billentyűt keresne karácsonyra. Direkt nem írtam zongorát, mert azt nem akarnak a nagysága miatt.
A kislány most kezdett el járni zeneiskolába, és ott zongoráznak, ezért akarnak otthonra is valami hangszert. Ebben kérnék segítséget, hogy érdemes e digitális zongorát venniük, vagy jó bármilyen szinti még az elején. Azért tanácstalanok, mert még nem lehet tudni, hogy mikor fog ráunni a dologra. Max olyan 100ezret akarnának rákölteni. Tippek, ötletek???? Használt, új, szinti digit zongora????
1 találat
Vissza: “Hangszer VS. HANGSZER”
- 2012.12.12. 17:49
- Fórum: Szintetizátor/zongora
- Téma: Hangszer VS. HANGSZER
- Válaszok: 486
- Megtekintve: 351157