Sziasztok,,
lehet, hogy furcsa összehasonlítást szeretnék,, de össze kéne hasonlítani, a Tyros2-t a Pa600-al.
Mind a kettő nagyon jó hangszer, lehetnek egymásnak konkurenciái????
jegenye
1 találat
Vissza: “Hangszer VS. HANGSZER”
- 2013.01.11. 23:33
- Fórum: Szintetizátor/zongora
- Téma: Hangszer VS. HANGSZER
- Válaszok: 486
- Megtekintve: 351022