Nektek mi a véleményetek erről a kiabálós énekmódról ami mostanában tűnt fel? Most az a menő ha valaki hangosan nyomja? Alig hevertem ki grofot, most meg ez lesz az elvárás?
1 találat
Vissza: “Zeneelmélettel kapcsolatos kérdések-válaszok.”
- 2020.06.26. 22:15
- Fórum: Zeneelmélet
- Téma: Zeneelmélettel kapcsolatos kérdések-válaszok.
- Válaszok: 160
- Megtekintve: 146479