1 találat

Szerző: vigo01
2020.06.26. 22:15
Fórum: Zeneelmélet
Téma: Zeneelmélettel kapcsolatos kérdések-válaszok.
Válaszok: 160
Megtekintve: 146479

Re: Zeneelmélettel kapcsolatos kérdések-válaszok.

Nektek mi a véleményetek erről a kiabálós énekmódról ami mostanában tűnt fel? Most az a menő ha valaki hangosan nyomja? Alig hevertem ki grofot, most meg ez lesz az elvárás?